6 জনী পত্নী দায়িত্ব পালন কৰাটো সম্ভৱ নহয়

 6 গৰাকী গৰ্ভৱতী মহিলাক লৈ বিয়া পালেহি এজন যুৱক, ক ‘ লে: মই সকলোকে গৰ্ভৱতী কৰি থৈছো, তাৰ পিছত…

Six wife

আফ্ৰিকা মহাদেশৰ পশ্চিমে অৱস্থিত নাইজেৰিয়াক ‘ফেডাৰেল ৰিপাব্লিক অৱ নাইজেৰিয়া’ বুলিও কোৱা হয় । প্ৰাকৃতিক সম্পদ আৰু প্ৰাকৃতিক সৌন্দৰ্যৰে সমৃদ্ধ এই দেশ বৰ্তমান তেওঁ যাৰ সান্নিধ্যত ছয় গৰাকী গৰ্ভৱতী মহিলাৰ সৈতে বন্ধুত্বৰ বিবাহ অনুষ্ঠান গৈছিল । সকলো মহিলাই একেই কাপোৰ পিন্ধিলে । আৰু সি নিজেই এটা গুলপীয়া চ্যুট পিন্ধি আছিল । চচিয়েল মিডিয়াত ভাইৰেল হোৱা মানুহজন প্ৰীতি মাইক(Pretty Mike) । কাৰ ফটো আৰু Instagram পেজত এতিয়া প্ৰচণ্ড খেলিমেলি হৈ আছে । নাইজেৰিয়াত ছগৰাকী মহিলাৰ সৈতে ছ ‘ চিয়েল মিডিয়াত প্লেবয়ৰ সুন্দৰ ছবিখনে সমগ্ৰ বিশ্বজুৰি হেডলাইন সংগ্ৰহ কৰিছে ।

প্ৰীতি মাইকৰ বন্ধুৰ বিয়াৰ কথা কমকৈ আলোচনা হৈছে । নিশ্চয় দৰা-কইনাৰ এই খং উঠিব । এই প্ৰেটীয়ে তাইৰ ইনষ্টাগ্ৰামত লিখিছে যে তাই আটাইতকৈ ভাল জীৱন জীয়াই আছে আৰু এতিয়া 6 টা সন্তানৰ পিতৃ হ ‘ বলৈ গৈ আছে । আচৰিত কথাটো হ ‘ ল যে 6 জনী মহিলা একেলগে গৰ্ভৱতী । এইটোও কোৱা হৈছে যে যোৱা বছৰ এই মহিলাসকলক একেলগে বিয়া কৰাইছিল । ৰিপ ‘ ৰ্টবোৰে কয় যে গৰ্ভৱতী মহিলাৰ দুজনী তাইৰ প্ৰাক্তন প্ৰেমিকা । বাকীবোৰৰ লগত থাকোতে প্ৰীতি  সম্পৰ্কত আছিল । মিডিয়াৰ ৰিপৰ্টত মহিলাৰ আপত্তিজনক ফটো দিয়াৰ বাবে 2017 চনত আটক কৰা হৈছিল প্ৰীতি মাইক । নাইজেৰিয়ান প্লেবয় প্ৰিটি মাইক অৱ লাগোছৰ এতিয়া কেৱল আফ্ৰিকা মহাদেশতে নহয় সমগ্ৰ বিশ্বতে চৰ্চা চলি আছে । ভাৰতবৰ্ষতো এশ বছৰ আগলৈকে ৰজা মহাৰাজাই বহুতো ৰাণী আৰু এগৰাকী ৰাণী একেলগে আছিল । কিন্তু এজন সাধাৰণ মানুহৰ এই সময়ত 6 জনী পত্নী থাকে আৰু তাৰ দায়িত্ব লোৱাটো আচৰিত কথা নহয় ।

Leave a comment

%d bloggers like this: