Poco M3 Lunch Today price & specifications in Assamese

 নতুন বাজেটৰ ফোন:  আজি  মুকলি কৰা হল Poco’ M3 স্মাৰ্টফোন, উৎক্ষেপণৰ পৰা ওলাল ডিজাইন আৰু বৈশিষ্ট্যৰ সবিশেষ

Xiaomi Poco M3

দেখাত Poco M2 মডেলৰ পৰা সম্পূৰ্ণ পৃথক 

Poco M3 টেক্সাৰ ডিজাইন আৰু নতুন Poco ল ‘গ’ ৰ সৈতে আহিব

Xiaomi ৰ উপ-ব্ৰেণ্ড পোক ৱে অহা 24 নৱেম্বৰত (মংগলবাৰ) ভাৰতীয় বজাৰত নতুন Poco M3 স্মাৰ্টফোন মুকলি কৰিব । লঞ্চৰ পূৰ্বে, কোম্পানীটোৱে কেইবাটাও টুইটেৰে ছ ‘চিয়েল মিডিয়াত এটা ভিডিঅ’ টিজাৰ মুকলি কৰিলে, সম্পূৰ্ণ ডিজাইন আৰু ফোনৰ নিৰ্দিষ্টতা প্ৰদৰ্শন কৰিছে ।

ভিডিঅ ‘ টিজাৰে Poco M3 ৰ সম্পূৰ্ণ ডিজাইন দেখুৱাইছে, য ‘ ত Poco ‘ ৰ কেইবাটাও টুইটত 6.53-ইঞ্চি ডিচপ্লে আছে, ক্বালকম স্নেপড্ৰেগন 662 অক্টোক ‘ ৰ প্ৰছেছৰ আৰু 6000mAh বেটাৰী হ ‘ ব ।

Poco M3 ডিজাইনে দেখুৱাইছে যে স্মাৰ্টফোনটো পুৰণা Poco M2 মডেলৰ দৰে । আচলতে, Poco ম3ৰ এটা টেক্সাৰ ডিজাইন আছে আৰু নতুন পকো ল ‘গ’ ৰ সৈতে সজ্জিত, আমি দেখাত Poco x3 বহুত সৰু ।

পক ‘ এম স্মাৰ্টফোনৰ সম্ভাৱনাময় বিশেষত্ব( specifications)

খবৰ অনুসৰি, Poco M3 ত 6.53 ইঞ্চি ডিস্প্লে আৰু ত পাচফালে তিনিটা কেমেৰা থাকিব । ফোনটোত Qualcom Snapdragon 662 প্ৰচেছৰ, 4 GB লৈকে Ram সংযোগ কৰা হ ‘ ব বুলি কোৱা হৈছে । সংৰক্ষণৰ বিৱৰণ এতিয়াও প্ৰকাশ পাবলৈ বাকী আছে । উৰাবাতৰিয়ে দেখুৱাইছে যে পকো এম  বেকটোত 48 মেগাপিস্কেল মেইন কেমেৰা থাকিব আৰু ফোনটোৱে 18 ৱাট্ট ফাষ্ট চাৰ্জিং টেকনোলজী এটা সমৰ্থন কৰিব, লগতে 6,000mAh ৰ ডাঙৰ বেটেৰী ।

Poko M 3 ৰ দামৰ ওপৰত কোনো স্পষ্টীকৰণ দিয়া হোৱা নাই কিন্তু Poko M 2 ৰ সমান হব । ইয়াৰ অৰ্থ স্মাৰ্টফোনৰ দাম 15,000 টকাতকৈ কম হব । Poco M3  ৰ ভাৰত উৎক্ষেপনৰ বিষয়ে সবিশেষ তথ্য নাই, স্মাৰ্টফোন 24 নৱেম্বৰত বিশ্ব বজাৰত মুকলি কৰা হ ‘ ব ।

Leave a Comment

%d bloggers like this: